General Ali Rıza Gürcan Cd. Çırpıcı Çıkmazı Sk. No: 2 Kat: 11 Daire: 64 Merter, Zeytinburnu – İstanbul
tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

osman erusta8

Erusta Hukuk Bürosu; 2001 yılında Osman Erusta tarafından kurulmuştur. Hukuk büromuz Merter’de yer almaktadır. Erusta Hukuk Bürosunun temel ilkesi kendi alanında uzmanlaşmış deneyimli kadrosuyla müvekkillerinin haklarını en iyi şekilde koruyup, hukuki sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktır. Müvekkillerimize hukuki destek sürecinde, iş takibini titizlikle yürütmekte ve zaman kaybı yaşanmaksızın, verilen hizmette etkin ve hızlı sonuç alınması amaçlanmaktadır. Kadrosun da bir çok avukat, her biri kendi alanında uzman akademik kariyer sahibi danışman, ve çeşitli alanlarda nitelik sahibi insanları bünyesinde barındırmaktadır.

Deneyimli ve uzman kadrosumuzla çetrefilli uyuşmazlıkları çözmekte göstermiş olduğumuz başarı nedeniyle, oldukça geniş bir müvekkil portföyüne sahibiz. Büromuz başta şahsi davalar olmak üzere ticari alanlarda bir çok şirketin davalarını üstlenmektedir. Faaliyet alanlarımız 20 yıllık tecrübemiz dolayısıyla tüm alanları kapsamaktadır.

EHB 'nun fark yaratan hukuki hizmetleriyle tanışın!

  • Müvekkilini sözde değil özde dinler.
  • Hukuki soruna ilişkin tüm kritik detayları tespit eder.
  • Sorunu çözebilecek en iyi çalışanlarını görevlendirir.
  • Gereklilik halinde, sektör profesyonellerinin uzmanlığına başvurur.
  • İzlenilecek çözüm yolunun içerdiği riskleri, menfaatleri ve masrafları açıkça ortaya koyar.
  • Ortaya çıkan engelleri ivedilikle ve kararlılıkla en uygun şekilde aşar.
  • Müvekkille diyaloglarında hukuki terminolojiden arınmış yalın bir dil tercih eder.

 

Bize soru sormaktan ve hizmet almaktan çekinmeyin!

Kamuoyuna Önemle Duyurulur…!

ERESTA HUKUK BÜROSU adı altında birçok kişiye “borcunuz var mağdur olmamak için bizi arayın” şeklinde toplu sms gönderimi yapan ERESTA HUKUK BÜROSU’nun

Av. Osman ERUSTA tarafından kurulmuş olan ERUSTA HUKUK BÜROSU’yla hiçbir ilgisi yoktur.

Hukuk büromuzun telefon numarası 0 212 291 91 10 olup bu numara dışında kendini büromuzla irtibatlı göstererek aramalar yapabilecek ve sms gönderiminde bulunan kötü niyetli kimselere kesinlikle itibar edilmemesini, herhangi bir şekilde bildirilen hesaplara ödeme yapılmamasını önemle rica ederiz.